"Nemůžete být zhýčkaní, pokud si stále ještě sami žehlíte." Meryl Streep
Březen 2009

W Magazine May 2006

25. března 2009 v 18:31 | Danča |  Články
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 51, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: '000066', cbackground: 'ccffff', ctitle: '3366ff', ctext: '000066', curl: '3366ff', simg: 0 }); //]]>
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */ //<![CDATA[ document.write('<scr'+'ipt src="http://czgde.adocean.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/ad.js?id=nemnWnNYl0q2JND4iV74Eoo7guOLSB5dELSz.4LEH7z.I7" language="javascript"><\/scr'+'ipt>'); //]]> '<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]>


Amica magazine

25. března 2009 v 18:29 | Danča |  ČlánkyČlánek 1978

25. března 2009 v 18:26 | Danča |  Články
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

Julie & Julia-fotky

25. března 2009 v 18:23 | Danča |  Fotogalerie

Jaké je tvé japonské jméno?

23. března 2009 v 19:03 | Danča |  Extra
Našla jsem stránku kde si můžete zjistit vaše japonské jméno a tak jsem zkusila jméno Meryl a vyšlo mi:Akako Ichijo.
Tady je stránka kde jsi to můžete zkusit Tady!

Chtěla bych hlásek!

23. března 2009 v 18:47 | Danča |  Aktualizace
Ahoj přihlásila jsem se s Meryl do soutěže o nej celebritu,ale ještě nejsou uzavřený přihlášky tak bych vás chtěla poprosit jestli byste mi potom nedali nějaké hlásky!! Moocinky díkky!!

SMS zdarma do všech sítí

23. března 2009 v 18:41 | Danča |  Extra

Poslat SMS zdarma na T-Mobile,Vodafone,O2:
T-mobile: ( 603,604,605,730-739)
Vodafone: (608,774,775,776,777)
O2: (601,602,606,607,720-729)Poslat SMS!

Bratři jak se patří!

23. března 2009 v 18:33
Dnes jsem si koupila DVD Bratři jak se patří! za 99Kč v Tescu.Je to docela super cena,tak jsem neváhala a šla jsem si ho hned koupit.Doufám,že nějak zařídim,abyste jste se mohli kouknout online.Tady máte fotečky obalu:

Je to škoda!

23. března 2009 v 18:14 Extra
Je velká škoda,že Meryl nemá např. svůj parfém nebo jako oblíkací celebritu na PC atd. .Teď mě to právě napadlo,protože jsem koukala,že už má parfém i Avril Lavigne a docela mě naštvalo,že Meryl takhle slavná herečka a nemá svůj parfém!?Tak mi to bylo docela líto!!Ale co se dá dělat!
Soutěž o nej celebritu! - přihláška

18. března 2009 v 20:19 | Danča
Ahoj lidi,
mám tady soutěž o nejlepší celebritu.

Dávejte do komentářů jméno a fotku vaší celebrity.Nevím kdy bude uzávírka.
Díky za váš čas. Daniela (a přihlašte se mi co nejvíc lidiček xD)

Mamma mia! vyhrála Desku roku!

15. března 2009 v 12:29 | Danča |  Mamma mia!

Na prvním místě se umístil soundtrack k filmu Mamma Mia!

Druhé místo patří Metallice a třetí AC/DC. Jména nejprodávanějších interpretů měla být původně odtajněna až 11. února v Divadle Hybernia před televizními kamerami. O šest dní později záznam odvysílá TV Prima.

Jak už uvedl, v kategorii zpěvaček zvítězila Lucie Vondráčková s deskou Fénix, v kategorii zpěvák své kolegy porazil Jaromír Nohavica a jeho Ikarus.

Jako skupina se může vítězstvím pochlubit Michal Horáček a jeho Ohrožený druh. Nejprodávanější DVD má Ewa Farna (Blíž ke hvězdám). Mladičká zpěvačka tak pohřbila i veleúspěšnou Corridu 2007 Live od slovutných Kabátů. A nejposlouchanější píseň roku v rádiu byl Atentát od skupiny Kryštof.

Kategorie Zahraniční interpret:

1. Soundtrack k filmu Mamma Mia! (Různí interpreti)
2. METALLICA - Death Magnetic
3. AC/DC - Black Ice

Mamma mia!poráží v Británii Harryho Pottera!!!

15. března 2009 v 12:25 | Danča |  Mamma mia!

Kinomuzikál Mamma Mia! inspirovaný písněmi legendární Abby se stal největším kasovním trhákem britské kinematografie. Za čtyři měsíce od premiéry vydělal už neuvěřitelných 67 milionů liber.

//<![CDATA[ AO_posice(adoceanczqirhdonqjy, 'Rectangle 420x220 Article'); //]]>
To je zatím nejvíc. A také o milion liber více než se podařilo vydělat dosavadnímu britskému rekordmanovi - filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

Ve filmové adaptaci slavného divadelního muzikálu se objevují v hlavních rolích Meryl Streep a Pierce Brosnan. A nutno dodat, že minimálně Meryl dodává filmu šmrnc a její výkon patří k těm nejlepším z celého obsazení a také největším lákadlem pro diváky.

Podle zdrojů z Universal Pictures bude Mamma Mia! jejich zřejmě zatím nejziskovějším filmem všech dob. "Je to fantastické. Kvalitní filmařská práce a echo tohoto úžasného příběhu vytvořily snímek, který je stejně jako divadelní varianta celosvětovým fenoménem," s nadšením uvedl David Kosse, prezident Universal Pictures.

Meryl Streep přespávala v parku!

15. března 2009 v 12:19 | Danča |  Články


Jedna z nejlepších hereček své generace, charismatická Meryl Streepová (59) se téměř po čtyřiceti letech přiznala, že ve dvaceti letech byla tak chudá, že musela při výletu do Londýna spát v parku pod stromem, protože neměla peníze na přespání v hotelu.

//
"Tehdy jsem ještě byla neznámá nicka, která chtěla vidět Londýn. Přiletěla jsem bez penny v kapse a sháněla nějakou práci. Nakonec jsem v jedné zaplivané hospodě umývala nádobí, ale vyšlo mi to akorát na nějaké jídlo," vzpomíná na doby dávno minulé herečka, která tak byla nucena nocovat na zemi v nejbližším parku.

"Hotel jsem si nemohla dovolit, tak jsem spala v Green parku pod stromem, kde jsem měla úžasný výhled na luxusní hotel Ritz. Tehdy jsem si umínila, že jednou budu tak slavná, že v něm budu nocovat, jak dlouho budu chtít," přiznala Streepová, které se její odvážné přání díky jejímu talentu a odhodlání bezezbytku v průběhu let vyplnilo.

Meryl Streep musela se učit roli na záchodě!

15. března 2009 v 12:15 | Danča |  Články

Herečka Meryl Streep má velkou rodinu. S manželem Donaldem J. Gummerem mají společně čtyři děti. Jenže právě početní příbuzní, se kterými žije, jí hodně ztrpčili poslední přípravy na roli v muzikálu Mamma Mia!

V něm hraje a zpívá hlavní roli, a právě nácvik hudebních výstupů musela provádět zavřená na toaletě, kam ji rodina vyháněla.
"Myslím, že jsem všechny ty písničky zpívala asi tak sedmdesát tisíckrát - začala jsem na záchodě, který byl jediným místem, kde mi moje rodina dovolila nacvičovat, pak jsem zpívala na cestě do studií Pinewood a Holland Parku, kde bydlíme. Ale nikdy mi ze zpívání těch písní nebylo zle, člověk je hned nadšený, když to začne!" popisovala Meryl po londýnské premiéře filmu v hotelu Mandarin Oriental.

Ale Streep, ačkoli vynikající herečka oceněná dvěma Oscary a poctěná dvanácti dalšími nominacemi, o svém talentu neustále pochybuje. Za největšího kritika pak považuje syna Henryho.

"Můj syn bude zděšený, ale myslím, že se mu to bude líbit, protože je sám hudebník a trochu ho to nakopne, ocení muzikálnost toho projektu," uvedla Meryl s tím, že se před synem stydí zpívat.

Ve snímku se vedle Streep objeví také Julie Walters, Colin Firth, Pierce Brosnan a Amanda Seyfried.

Meryl Streep si všedesáti nemůže vynachválit figuru

15. března 2009 v 12:08 | Danča |  Články
Meryl Streep (60) prý teprve na stará kolena pochopila, že i když nikdy nebude mít takové sexy křivky jako Pamela Anderson, ani super dlouhé nohy jako Naomi Campbell, tak že může být se svou postavou dokonale spokojena.
"Bývaly doby, kdy jsem cvičila jak šílenec, hladověla do umdlení a stejně jsem nebyla spokojená s tím, jak vypadám," přiznala nestárnoucí herečka, které otevřely oči její věčně nespokojené dcery. "Během jejich dospívání jsem byla nucena neustále poslouchat, jak naříkají nad svými neexistujícími tukovými faldíky. A pak mi to došlo. Člověk nebude nikdy spokojený se svou postavou, pokud nebude sám chtít, ani kdyby vypadal jako Miss World," vysvětlila svou teorii Streep s tím, že od té doby už na sobě chyby nehledá a je ráda, že vypadá ještě i v šedesáti letech docela k světu.

Meryl Streep si vycpávala prsa

15. března 2009 v 12:04 | Danča |  Články
Meryl Streep (60) totiž přiznala, že v počátcích své kariéry blafovala před režiséry na castinzích, když si svůj nepříliš vyvinutý hrudník hojně vycpávala papírovými ručníky, aby oslnila vnadami, kterými jí příroda neobdařila.


"Musela jsem si vycpávat prsa, jinak bych snad dodnes nedostala žádnou pořádnou roli," rozesmála se herečka v rozhovoru pro jednu z amerických kabelových televizí s tím, že si pro tento účel pořídila několik podprsenek o dvě velikosti větších, než obvykle nosí, které pak vycpávala oněmi papírovými ručníky.

"Poprvé jsem to udělala na Broadwayi a role byla moje," pochlubila se Meryl s tím, že úspěch měla i při castingu do oscarového filmu Sydneyho Pollacka Vzpomínky na Afriku. "Zaslechla jsem, že Pollack o mě rozhlašuje, že jsem sice dobrá herečka, ale nejsem dostatečně sexy. Tak jsem se na casting dostavila s vycpanými prsy jak balony a roli jsem okamžitě dostala," prozradila s tím, že je však ráda, že už takové obelhávání nemá v šedesáti letech zapotřebí, protože na její tělo už není prý nikdo zvědavý.

Oscar 09:Kdo vypadal jako staršidlo a kdo jako princezna

15. března 2009 v 12:01 | Danča |  Články
Tak tyhle dámy, kterým jsme udělili společné čtvrté místo, umějí, na rozdíl od takové Goldie Hawn, stárnout důstojně a ještě ke všemu s maximální noblesou. Úžasná Meryl Streep, jejíž výkon, herecký i pěvecký, ve filmu Mamma mia! je dechberoucí, má nádhernou róbu v barvě holubičí šedi, přesný účes, dokonalý make-up - zkrátka klasa. A to jí bude letos šedesát! Přátelsky se objímá s evropskou megahvězdou Sophií Loren, která natáčela kasovní trháky už v době, kdy se naše matky teprve chystaly do mateřské školky. Její italský temperament jí nedovoluje střídmou eleganci, ale i ona ví, že dáma, jíž je 74, musí něco málo skrýt: takže průsvitné rukávy zakrývají unavené paže, náhrdelník zase vrásky na krku

Nová rubrika!

14. března 2009 v 19:51 | Danča |  Aktualizace

Ahoj lidi,

dnes jsem vám sem dala moje nové vytvořené fotky Meryl a zítra nebo možná ještě dnes vám udělám novou rubtiku články!Jestli chcete už jste asi četli můj článek MF Dnes tak jestli budete chtít tak mi napište vaši emailovou adresu a já vám ten článek pošlu díkky za pozornost pa Daniela