"Nemůžete být zhýčkaní, pokud si stále ještě sami žehlíte." Meryl Streep
Kennedyho centrum ocení Meryl Streep a Neila Diamonda

11. září 2011 v 14:47 | Daniela |  Články
Kennedyho centrum oceni Meryl Streep aj Neila Diamonda

BRATISLAVA 8. září (ČTK) - Na prosincovém 34. ročníku udělování cen Kennedyho centra vzdají hold tvorbě pěti kulturních ikon. Na své internetové stránce o tom informoval magazín Hollywood Reporter. Mezi oceněnými budou herečka Meryl Streep, zpěvák a skladatel Neil Diamond, čelisti Yo-Yo Ma, saxofonista a skladatel Sonny Rollins a zpěvačka Barbara Cook. "Kennedyho centrum letos vybráno pět výjimečných jednotlivců, jejichž společné umělecké mistrovství významně přispělo ke kulturnímu životu našeho národa a celého světa," komentoval rozhodnutí předseda centra David M. Rubenstein.Jak dále doplnil, Barbara Cook svým nádherným hlasem a vystoupeními "definovala to nejlepší a nejvyjímečnější z Great American Songbook. Skladatelský talent Neila Diamonda vytvořil jeden z nejtrvaleji působících katalogů americké populární hudby a jeho živá vystoupení uchvacují diváky již pět desetiletí. Yo-Yo Ma je ​​díky svému hudebnímu mistrovství jedním z nejvšestrannějších a nejoblíbenějších klasických hudebníků na světě a jeho Silk Road Project inspiruje studentů na celém světě k tomu, aby milovali a ctili hudbu. Mistrovské improvizace a výrazná prezentace saxofonistu Sonnyho Rollins vnesli do amerického jazzu vášeň a energičnost. Brilantnost a rozsah výkonů Meryl Streep patří k nejúžasnějším kulturním zážitkem našich časů. "Slavnost, během níž uctít každého z oceněných jejich kolegové a fanoušci, se bude konat 4. prosince v budově opery Kennedyho centra. Na ceremoniálu se zúčastní i prezident Barack Obama a jeho manželka. Správní rada střediska vybírá každý rok oceněný na základě jejich přínosu americké kultuře. V minulých letech si ceny Kennedyho centra vysloužily například Oprah Winfrey, Paul McCartney, Robert De Niro a Steven Spielberg.Informace zveřejnila webová stránka www.hollywoodreporter.com.
zdroj: pozri.sk + google.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wendy Wendy | Web | 17. listopadu 2011 v 18:37 | Reagovat

Vypadá tady úžasně jako všude :)

2 ArleneDum ArleneDum | E-mail | 22. července 2017 v 13:08 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

3 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 18:46 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

4 EssayErudite EssayErudite | E-mail | Web | 26. července 2017 v 11:24 | Reagovat

Essay writing Service - EssayErudite.com

We value excellent academic writing and strive to provide outstanding <a href=https://essayerudite.com>essay writing services</a> each and every time you place an order. We write essays, research papers, term papers, course works, reviews, theses and more, so our primary mission is to help you succeed academically.

Don't waste your time and order our <a href="https://essayerudite.com/" />essay writing service</a> today!

5 Avito321bons Avito321bons | E-mail | 29. září 2017 v 0:47 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

пополнить с киви кошелька кошелек авито через
найти аккаунт на авито по номеру телефона
авито деньги в долг под расписку
кошелек avito
что делать если забыл свой аккаунт на авито

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama